poniedziałek, 7 maja 2012

TAG 12 pytań od Mary ;-)

Witam serdecznie :-)
Dziś odpowiadam na TAG: 12 pytań, które zadała mi Mary

Oto pytania i odpowiedzi od razu :-):
1. Gdybyś wiedziała, że nie poniesiesz porażki czego chciałabyś dokonać w życiu.
 Oczywiście chciałabym wynaleźć lek na raka. Ale z racji tego, że raczej realnie patrzę na swoje możliwości chciałabym otworzyć swój biznes, dzięki któremu mogłabym pomagać innym. Nie będę pisała o szczegółach, ale jeśli mi się kiedyś to uda będę bardzo, bardzo szczęśliwa i wtedy pochwalę się moim osiągnięciem :-).
 
2. Jakie jest twoje hobby?
Moje hobby... przypominają mi się "złoty myśli" - też zakładałyście takie zeszyty? Zawsze tam było pytanie o imię i nazwisko, datę urodzenia i hobby :-D
Napiszę więc tak: kocham sport (ale czy to hobby?), lubię taniec (ale nie jak w YCD tylko takie moje wygibasy w pokoju ;-)) i lubię kosmetyk i to, co z kosmetyka związane :-)

3. Załóżmy, że kładziesz się spać i budzisz się jako przystojny facet, jesteś w jego ciele przez najbliższe 24h co  robisz?  
Nie wiem czy będę kreatywna, ale nie napiszę (jak często możemy przeczytać w różnych miejscach), że chciałabym zobaczyć jak to jest siusiać na stojąco... Bez przesady :-D. Jedyne czego chciałabym doświadczyć jako mężczyzna to sex :-D, bo wszystkiego innego mogę spróbować jako kobieta (na stojąco też mogłabym spróbować zrobić siusiu, ale nie wiem, czy moje nogi by nie ucierpiały :-D) .
 
4. Masz możliwość na tydzień: cofnąć się w czasie do początku powstania wszechświata , albo znaleźć się kilka milionów lat w przyszłości, co wybierasz? Dlaczego?
Chciałabym cofnąć się w czasie, może nie o kilka milionów lat, ale do czasów Starożytnego Egiptu :-), bo fajnie byłoby zobaczyć jak naprawdę wyglądało wtedy życie: zwyczajnie fajnie byłoby się przekonać czy Starożytny Egipt był taki "hop siup" do przodu jak nam się teraz wydaje :-)
 
5. Skoczyłabyś na bundgee?
Bardzo by chciała, ale ze względy że mam lęk wysokości jest to niemożliwe :D
 
6. Czy miałaś problem w dzieciństwie z wymówieniem jakiegoś słowa , jeśli tak to jakiego i jak go wymawiałaś?
Nie miałam takich problemów :-)
 
7. Jak poznałaś swojego obecnego partnera? Nie wiem czy Wy też, ale to są zawsze moje ulubione opowieści, każda jest inna :* Jeśli nie masz teraz chłopaka jak myślisz jak go poznasz?
Nie było w tym nic romantycznego: razem studiowaliśmy :D
 
8. Masz możliwość zjedzenia kolacji ze światowym celebrytą albo znaną osobą z historii (zaznaczam, nie masz problemów z komunikacją, nawet jeżeli jest to Chińczyk załóżmy, że mówisz płynnie w tym języku) kto to by był i dlaczego?
Freddie Mercury: chyba nie muszę mówić, że napisał wspaniałe teksty i miał niesamowity głos. A chciałabym zjeść z nim kolację, żeby poznać Go prywatnie, bo uważam, że nie ma i nie było większego Artysty niż On.
 
9. Podaj mi link do zdjęcia "ciała" jakie chciałabyś mieć. Czy jest taka modelka, aktorka, osoba z polityki, która ma dla Ciebie idealne ciało?
Jest wiele osób, które mają piękne ciała. Nie mam jakiegoś "typu". Chciałabym mieć lekko zarysowane mięśnie: do tego dążę :-)
 
10. Jakie 3 rzeczy drażnią Cię najbardziej, może być to cokolwiek np. źle wyciskana pasta do zębów, mroźna zima, mnący się materiał nowej bluzki
Proste pytanie: 
1. "źle" (czyli nie po mojemu) złożone koszulki, bluzki, spodnie ogólnie ubrania w szafie (to mnie tak bardzo irytuje, że jak o tym piszę to ręce mi się trzęsą);
2. brak "rozmiarówki" jeśli chodzi o bieliznę: czy miseczka F/G oznacza, że pod biustem mam mieć od razu 100?
3. kolor różowy w nadmiarze (małe dziewczynki w różu: ok, ale nastolatki, czy dorosłe kobiety w różu: masakra)
 
11. Opisz mi krótko najpiękniejsze miejsce, które zwiedziłaś:)
Nie mam takiego typu na najpiękniejsze miejsce: moim zdaniem pięknie jest tam, gdzie jest zielono, spokojnie i "naturalnie" :-)
 
12. Jak zasypiasz? Na którym boku leżysz, czy śpisz pod kołdrą czy pod kocem, jak ułożone jest twoje ciało i czy często śnisz ?
Czasami coś mi się śni :-) Najczęściej zasypiam na brzuszku z jaśkiem pod głową i z rękoma wyciągniętymi do góry. Czasami zasypiam też na plecach: ręce oczywiście wyciągnięte lub na lewym boku z ręką pod głową :-D
Zawsze muszę być przykryta: zimą jest to puchowa kołdra, a latem cienka kołdra i muszę mieć przykryte ucho i całe stopy :-D
 
 
Zapraszam do zabawy wszystkich, którzy chcieliby odpowiedzieć na te pytania i pozdrawiam Mary :-)
 
XOXO
Kicia

9 komentarzy:

 1. Cholera, miałam nie czytać odpowiedzi innych, żeby się nie sugerować, ale się złamałam. Powiem Ci na sikanie na stojąco bym nie wpadła - z tym to rzeczywiście mają fajnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że część odpowiedzi będzie podobna ;-) i mam nadzieję, że moje Ci się trochę spodobały i rozbawiły Cię ;-)

   Usuń
 2. Z tym seksem to trafiłaś w samo sedno! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w samo sedno, mnie tez to najbardziej interesuje

   Usuń
 3. dlaczego dopiero dziś ja zobaczyłam ten wpis???
  Ewa alez się uśmiałam przy twoich odpowiedziach szczególnie przy tej "źle" (czyli nie po mojemu) złożone koszulki, bluzki, spodnie ogólnie ubrania w szafie (to mnie tak bardzo irytuje, że jak o tym piszę to ręce mi się trzęsą) hahhahahhaha
  musze miec przykryte ucho- to ciekawe, jeszcze nie spotkałam się z takim nawykiem.

  Po odpowiedziach widze, że źle zrobiłam pisząc hobby, bardziej chodziło mi o zainteresowania, to na co poświęcasz najwięcej czasu, ale wiem że u Ciebie to spot, Ty sportswomen!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha ;-)
   Przykryte ucho to podstawa ;-)
   A z tymi ubraniami to jest u mnie masakra. Czasami mówię do mojego partnera: "czemu tak kulczysz te rzeczy, lepiej już zostaw ja schowam" :D No co mam zrobić: NIE ZNOSZĘ NIEŁADU W SZAFKACH :D

   Usuń
  2. ja średnio co miesiąc wywalam wszystko i układam na nowo, straszna ze mnie bałaganiara,znajomi się ju nauczyli, że bez wcześniejszego umówienia nie zostaną wpuszczeni do mnie :PPP

   Usuń